GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 5671058
nr 567 1058
Kannor
2 st 17/1800-tal fajans, höjd: 22x30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 23 februari 2009
kl 19:53:20
100 kr
150 kr
250 kr
700 kr